Double Dragon – klasika nestárne?

Tuto hru jsem kdysi miloval, prostál jsme u bedny vedle cukrárny nejedno celé odpoledne a házel dvoukačky a snažil se dohrát až na konec příběhu. Po shlédnutí videa při představení hry jsem byl zvědavý.

Nevím zda mě klame paměť nebo jsem prostě už příběh zapomněl, jedíné co si pamatuji je  – osvoboď buchtu. V resuscitované iPhone verzi je více příběhu než v originále, ale zas méně možností řezání 🙁 nebo se možná časem jěště neco odemkne – zatím nevím, dost mě chybí  úder loktem, který se dělal kombínací tlačítek…Basebalka, sud, bič, to zůstalo… aspoň že tak. Bohužel musím trochu zklamaně říci že byly upraveny vzhledy postav –  ale takové to je téměř u všech retro her- Bohužel.

Otázkou pro mě byla dvojhra -ve dvou tato hra byla nepřekonatelná. Dočkal jsem se, ačkoliv jsem nezkoušel, nabídka dvouhry přes BT tu je – hurá( nemůžu se dočkat až narazím na někoho s kým zapařím….)

Jinak jsem zahrál cca hodinu gameplaye a nenudil se, hra má pro mě nostalgický význam a i kdyby neměla, doporučil bych ji.

Cena 2,99 euro

iTunes link