Zombie Wonderland – recenze

Mé menší posedlosti Zombie hrama jste si možná už všimli… ono není divu, téměř každý týden se objeví minimálě 2-3 hry na toto téma. Dost často se jedná o okoukané blbinky,  Zombie Wonderland  mě ale zaujala.  A to nejen díky grafice, ale také díky trochu jinému zpracování než mnoho dalších.

Oč jde? Jste Chuck, vaším povoláním je Zombie Cleaner, čili – trochu krkolomě řečeno „od zombíků čistič“ a hlídáte/bráníte baráky. Vaším úkolem je nejen dům uchránit od návalu Zombies, ale také jej udržet čistý… 🙂 Sem tam to není jen o střílení, ale také o úklidu.

Vaše herní plocha vám přinese pohled na dům, jak jej můžete znát třeba ze SIMS nebo podobných 3D simulací. Okny se k vám budou dostávat Zombíci a vy se je budete snažit sejmout dříve než se k vám dostanou. Pokud se dostanou do baráku a vy je tam sejmete, musíte po sobě ještě uklidit svinčík. 🙂

Proti vám budou chodit různí zombies, základním je …Zelenej (Greenie)

Dalším je ohnivák (Flamie)

Dalším je Meanie, kterej je velkej a silnej a musíte do něj nasypat více ran.

A poslední by měla být bábinka (Grannie) a no… tak je tak trochu překvápko. )

No a co na ně máte? No přece Betsy!!

Ovládání je pak už jednoduché, prosty si natočíte pohledf na barák a pak už jen tuknutím volitě ze kterého okna/místa střílet a kolikrát. Jednoduché a skvělé.

Za $0,99 dostanete kopec zábavy, neváhejte a kupujte,

Naše hodnocení 80%, chillingo se vytáhlo

iTunes link