33rd Division

Division1

 

Nová hra od českých vývojářů Craneball studios, kteří mají na svědomí také hru Blimp, se jmenuje 33rd Division.


Ve hře máte před sebou plán bitevního pole. Vaším úkolem bude pomoct vaší 33. divizi dostat se přes celé toto pole až na určené místo. Jelikož jsme ale ve druhé světové válce, nebudete to mít nikterak jednoduché. V cestě vám budou stát především vojáci přes které se potřebujete dostat na určené místo. Při začátku hry máte před sebou náčrtek bitevního pole s trasami po kterých se nepřátelé pohybují. Ve hře pak vidíte zeleně vyznačené místo, kam až voják vidí. Pokud se dostanete do jeho zorného pole, nečeká vás nic jiného než zastřelení. Ovšem voják může být zabit i když není v nepřítelově zorném poli. Stačí být skrčený příliš blízko u něj, nebo příliš blízko za jeho zády projít.

Pokud už dopředu víte kam se voják podívá a víte, že by vás zahlédl, můžete se skrčit a nepřítel vás neuvidí. Voják se skrčí po vašem tapnutí na něj. Ve hře jsou tři typy vojáků. Pěšáka, zdravotníka a generála. Zdravotník má červenou čepici a generál žlutou. Za barevné čepice dostanete zvláštní příděl bodů.

Dále máte na výběr ze dvou herních režimů. Life a Time. Life je normální režim, kde máte dáno kolik vojáků můžete ztratit a pak hra končí. V time módu se snažíte dostat na určené místo co nejvíce vojáků v daném časovém rozmezí, přičemž začínáte na třiceti sekundách a za každého vojáka, který se dostal zdráv na místo dostanete pár sekund navíc.

Hru 33rd Division určitě doporučuji, i když po pár hodinách omrzí.

 

33rd Division – 0,79eur


Division2