360 Web Browser

O prohlížeči safari bylo již mnohé napsáno, bez debat se jedná o super prohlížeč, který má své limity. Alternativa se hledá těžko, když i osvědčená Opera zklamala. Teď je tu 360 Web Browser , který přináší mnoho nového a vypadá jako skvělý a inovativní nápad. Jak to ale ve skutečnosti dopadlo? Bude safari prostě dále jediným použitelným? Podívejme se na to..

První čeho si všimnete je „dý ark“ (The Arc), tj kruh který nabízí zajímavé menu, dále tvůrci slibují záložky/taby , pluginy a další.

První co by ale zkušenějšího uživatele mělo zajímat je rychlost. A už jsem u slabiny. Pokud jedete přes wi-fi, je pomalý, žádná tragédie ale oproti safari je to znát. K tragédii dochází při puštění prohlížeče přes edge/gprs, to jsem opravdu nemel tu trpělivost. Ale u Wi-fi i 3G se to dalo snést.

No a pak jsem si začal hrát, nadchla mě možnost ukládat stránky pro offline režim(to uvítají ipodisti a ti co nemají datový tarif), dále celoobrazovkový režim, blokace otravných reklam, tab-y mě také nadchli.No a mnozí uvítají skinovatelnost(sice jen pomocí barev ale i tak příjemné zpestření)

360 Web Browser toho ale nabízí daleko více, chvílema mě připúadal jako opravdu plnohodnotný prohlížeč z PC, nicméně nějaké to ale by se dalo najít. Nevím jak často jej použiji ale chvíli si v iPhonu pobude.

cena: $0.99

iTunes link