ARFootball – Augmented Reality Football Game

Nedávno jsem vám psal o Hologramových aplikacích a hrách a jak jsem slíbil, vrhám se na to co bylo doposud vydáno. A proč nezačít s tím asi nejzábavnějším na dané téma?

Hra na principu Augmented Reality s názvem ARFootball (v USA známá jako ARSoccer)  je velice jednoduchá, ale v tom je její síla.  Nebudete sice kopat trestňáky, ale budete kopat do míče tak, aby nespadl. Ptáte se jak? No ten princip by mě taky zajímal podrobněji, ale v podstatě skrze foťák svýma nohama kopete do holo míče. To jak to na sebe reaguje je na jakési bázi světla (před počátkem hraní musíte zvolit jakýsi údaj o podlaze…jak je cca tmavá – či špinavá)

Kupodivu to funguje a je to obrovská sranda. K dispozici je Arcade mode a free mode. Free je jasnej, to je jen trénink a u Arcade se měří čas a počet kopů.

Zpočátku si vyzkoušejte co a jak reaguje. Doporučuji nějaké klidné odlehlé místo(no už jsem houpal nohou i v tramvaji,….nastasti prazdné, jinak by asi lidi koukali) s dostatkem prostoru….. jeden z kolegů při zkoušení nakopl židli… a hrejte s citem, není třeba síla..

Hodnoceni:80%

Cena: $1,99

iTunes link