Cut the rope – neskutečně vávyková hra

Jednou za čas se objeví hra, která svým nápadem dostane desetitisíce, možná statisíce lidí a vylétné do čela tabulek prodejnosti. A púrávě Cut The rope se tam pohybuje již nějaký ten čas. Hra pochází z dílny Chillingo, které, jak jsme vás informoval nyní vlastní EA Mobile.

Pokud trochu sledujete dění okolo iphone her a alikací, nemohli jste tuto hru minout. Posledních pár týdnu hra se zelenou žabkou číhá všude, ovládla debaty na sociálních sítích a vznikají fankluby této hry. Přitom se jedná o dost jednoduchý nápad, který je proveden /téměř/ do dokonalosti.

Vaším úkolem je dostat cukrátko(candy) žabce do pusy a posbírat přitom všchny tři hvězdy. V prvních kolech budete mit za úkol především přeřezávat lana ve správném pořadí, či dostatečně rychle, objeví se i nadnášející bulina,, kterou je sem tam nutné ve správný čas prasknout a tak dále.   Postupem hry  ná vás budou čeakt další a další nástrahy, jako jsou  fukary, pavouky, kteří vám namotávají cukrátko k sobě a další a další. Pokud si s danýmn levelem nevíte rady, můžete dát přeskočit kolo, myslím že počet přeskočení je  omezen, ale zatím jsem neměl potřebu více nežli 2 přeskočení.

Pokud se ve hře objevuje nový element, hra vám napoví, občqas jsou ty nápovědy celkem mimo, ale dost často pomohou.  Cut the rope je velice povedená hra, u které po 10 vteřinách pochopíte o co jde a pak máte cca 100 levelů srandy ….občas i vzteku 🙂 Mile potěší příslib dalších levelů…

Hodnocení 99%

Cena $0,99

iTunes link