Epic War TD

Již delší dobu jsem nenarazil na Tower Defense hru, která by mě zaujala, i přes to jsme hledání nevzdával a nyní jsem se dočkal. Epic War TD je konečně tou hrou na kterou jsem čekal. Konečně to není tower defense hra, která má trochu složitosti, propracovanost a přitom není přeplácaná a není trapná.

Moc mě na hře baví scifi nádech a „věže“ které můžete používat. A to nesmím zapomenout na protivníky, ty se nadmíru povedli, jsou stylový a moc mě potěšilo i ozvučení, sice se najde pár věcí, které mě u zvuku možná budou vadit ale to je asi v každé hře.

K dispozici jsou zde 4 mapy, každá s 15ti vlnami protivníků, můžete očekávat 14 druhů protivníků. …. Přijde vám hra krátká? Ano, je, i přes to že je propracovaná, gameplay je dost krátk, ale co ja vím, třeba přijde update s dalšími mapami. Hra nabízí klasické stavění veží a poměrně rozšířený mod upgradovaní.

Pokud tedy chcete dobrou, sice krátkou, propracovanou, dost krvavou TD hru, je Epic War TD jasná volba, z původních $2,99 je nyní na tento víkend(19-21.11 2010) cene $0,99

iTunes link