Gameloft vydává Skater Nation

Gameloft vydal velice očekávanou skateboardovou hru Skater Nation. Vychází tak hra, která odsouvá ostatní skateboardové tituly na druhou kolej. Co se týká celkové komplexnosti a hloubky tématu nemá tato hra v současné době na iPhonech konkurenci.

Hra se zřejmě inspirovala sérií Tony Hawk Pro Skater. Herní engine je odvozený od hry Gangstar, takže je možné používat celé město s mnoha různými prostředími, mezi kterými můžete cestovat bez jakékoliv potřeby nahrávání další lokace.

Celkem je ve hře 10 různých lokací, v kterých se dá skvěle využívat skateboardu. Například prostředí továrny, skate parku nebo Lombard Street inspirovanou skutečnou ulicí v San Franciscu.

skater-nation-1

Ve hře jsou dva herní režimy, volná jízda po městě, kde si můžete dělat co se vám zlíbí, nebo režim kariéry, kdy si vyberete jednoho skateboardistu a s ním plníte různé úkoly a odemykáte si další loakce možnost a vybaveni. Celkem máte ke splnění 36 různých úloh.

Hra se ovládá přes virtuální joystic a dvou tlačítek A a B. Takto zvládáte všechny triky od jednoduchých skoků, přes jízdy po zábrdlí až po těžší a složitější triky. K tomu se využívá klasický Combo systém.

skater-nation-2

Poslední 3 až 4 minuty jízdy si můžete přehrát a dokonce odeslat přímo do YouTube jako video.

Hru je možné koupit přes iTunes za 6.99 $

Video ze hry Skater Nation

Obrázky ze hry

skater-nation-3

skater-nation-4

skater-nation-5

skater-nation-6

skater-nation-7

skater-nation-8