GodFinger od NGmoco

GodFinger je naším tipem na hru zdarma. Hra pochází od NGmoco, což jsou tvůrci jedné z nejpovedenějších her pro iPhone – Rolanda. Ostatně, když se podíváte na grafiku, tak to nejde nepoznat, odkud vítr vane.

Godfinger, neboli boží prost je hrou, která vám zabere mnoho času.  Jistě mnoho z vás podlehlo farmaření na facebooku nebo jiným podobným hrám ze sociálních sítí. I zde  se budete starat o něco, co vám poroste,přeroste nebo neporoste.

Ještě než začnete hrát, hra vyžaduje registraci. Nebo spíše tregistraci požaduje systém Plus+, se kterým se můžete přihlašovat do mnoha her(například Free Rolanda  2. Pokud tedy Stáhnete jakoukoliv hru kde je implementován systém Plus+ stačí jedna registrace a nebo přihlášení.

Jak jsem již zmínil, hra má parfektní grafiku, rozhodně je zde hodné sázeno na roztomilost. Získáte malou planetku, kde budujete svou farmu a další věci, které vám vydělávají zlato. Vaše farmy je nutné zalévat, dopřávat jim extraslunce a to vás stojí Mana(Many). Za vydělané zlatky kupujete vybavení, které se vám postupně odemyká a vám se zvyšuje level. Dokonce je vám umožněno planetku zvětšovat pomocí speciální farmy. Hra vás bude na vše navádět a o všem vás informovat(a že toho je). Je to celkem návykovka, asi jako farmville. Je zde obrovské množství co vylepšovat, sám jsem teprve na počátkua to mám odehrámno již pár hodin.

Hra umožňuje přidání kamarádových planetek a jejich návštěvu, stačí znát Nick. Ještě jedno upozornění, hra nabízí oznámeni push notifikacemi. Pokud možno, zakažte, jinak se máte nač těšit, co pár minut už se to vzteká.

Hra je zdarma

iTunes link