In-Počasí

Každý kdo dostane do ruky iPhone, narazí dříve či později na nativní aplikaci pro předpověď počasí. Je to aplikace jednoduchá a užitečná, nicméne není to úplně 100% toco bych třeba já chtěl. Když se na internetu koukám na předpovědi, hledám více než ikonku znázorňující jak bude a číslo pro to kolik bude. Čeká aplikace In-Počasí se snaží zaplácnout tuto díru, která díky nativní aplikaci vzniká. Ano je mnoho dalších aplikací, které nabízejí ledacos, různé animace, tabulky a další leckdy i zbytečnosti. Přiznávám že jsem nikdy moc nehledal alternativu k nativní aplikaci, možná díky téměř dennímu přístupu k internetu v PC/ntb, možná to bylo jen nezájmem. Když mě ale oslovil tvůrce aplikace In-Počasí, říkám si proč ne.
Aplikaci samotnou musím pochválit. Jak už po stránce designu, přehlednosti, ale i po stránce použitelnosti. Nikde není nic přehnaného, nikde nejsou nzbytečné tabulky. Již ze screenůmůžete vidět co se dozvíte. Výhodou je i textová verze předpovědi, která mě při své delce absolutně uspokojuje. Když se budete chtít dozvědětvíce, po chvilce najdete i jaká meteostanice to naměřila a další podrobnosti.
Jediným cobude asidiskutovano je cena. 1,59 eur… není to mnoho, ale opravduvelké množství jiných aplikací na počasí je zdarma (přiznávám že toto odvětví aplikací není zrovna má specialita,snad to není tak moc nepřesné) nicméně s z žádnou takovouto aplikací jako je recenzovaná jsem se nesetkal.

Za redakci našeho serveru appIn-Počasí můžeme jen doporučit. Děkujeme p. Davidovi Prantlovi za poskytnutí promo kódu