Letní Lineup od Chillingo

Kdo by z iPhone  pařanů  neznal Chillingo, nebo alespoň hry od něj. Například Touch K.O., Zen Bound, Space Bikers, iDracula, nebo z posledních vydaných povedenou hru Predators. Chillingo na nás chrlí poměrně kvalitní tituly již nějaký ten čas. A co chystá nyní, no to je jednoduché, chystaá hry, snad kvalitní, ale hlavně chystá jich HODNĚ.

Lamp of Aladdin pro iPad

Zde se bude jednat Puzzle hru s příběhem, hra vypadá velice povedeně, hlavně po grafické stránce

Další hrou pro iPad bude Great Adventures: Lost in the Mountains

Tato hra půjde jen těžko zařadit, možná to bude „simulace“ života, nebo že by detektivka? Těžko říct. Chillingo k ní uvádí jen to že dva přátelé uvíznou ve sněhové bouři v horském hotelu a řeší tam vraždu významného vědce a krádež významného vynálezu. Těžko říct co z toho nakonec bude.

Poslední hrou speciálně pro iPad co dnes zmíním je Fiona’s Flowers

Hra nápadně připomíná veleůspěšný Farmville, říznutý různými hrami na podobné téma. Každopádně je mě jasné, že zahraníků, kteří této hře podlehnou bude plno.

Mezi další ohlášené hry, tentokráte určené pro iPhone/iPod je Pipe Rush, bohužel u této hry není uvedeno nic více než název. Další hrou pro iPod a iPhone je  Robin Hood: Archer of the Woods.

Zde je jasné kdo budete, Robin Hood a v hlavní úloze luk a šípy, na vás bude zamíření a obrana vesnice.

Další ohlášenou hrou je Alien Cab.

Tuto hru by mělo být jednoduché popsat, ale ne a ne napsat něco srozumitelného. V podstatě budete řídit vesmírnou dopravu několika vesmírných raketek(Cab) a to tak, aby se navzájem nesrazili či nestřetli. Více viz video.

To je cca výčet toho nejlepšího co Chillingo chystá, jsou i další hry co jsou ohlášeny alke dle mého nestojí za zmínku. I přes množství her co Chillingo chystá postrádám nějakou tu opravdovou pecku. Ale na to tu máme spíš Gameloft že?