Prodej iPhone 4 se blíží

Je tomu téměř dva roky co se do ČR dostal iPhone, tehdy se jednalo o model iPhone 3G. Přesně si vybavuji druhou polovinu srpna, kdy jsem se svým iPhone 2G odtukaval o stul den, kdy se přejde na 3G. Myslím, že díky novinkám v HW modelu iPhone 4 takto nyní odklepává nejeden iPhonista.

Čeští operátoři spustili na svých webech předregistraci, která je v podstatě k ničemu, jen zanesete svůj email do databáze, díky které vás budou zásobovat vaši operátoři zbytečnými maily (vlastní zkušenost z předchozích let). Cenu prostě zatím nestanovili a to ani další prodejci. Opúerátoři ani nenabídnou pořádnou předobjednávku, je tomu zřejmě kvůli tomu, že nevědí nejen cenu, ale ani množství přístrojů, které se k nim dostane. Stejný problém je letos po celém světě. Čekací lhůty se například v UK (Anglii) protahují na 6 a více týdnů, a co bilý model? ten až po novém roce.

Rozhodně se jedná o nejhorší rok v distribuci jablečného mobilního telefonu. Ale i tak trhá rekordy….

Pro nedočkavce – alespoň jeden z důvěryhodných eshopů nabízí předobjednávku, i když je asi také jen symbolická… Alza.cz >> která hlásí Objednáno, termín nepotvrzen/Cena zatím nestanovena