Real Golf 2011 – nejlepší golf pro iPhone

Golfových her je pro iPhone celkem dost, hodně z nich bylo velice povedených.  Chyběla tu ale ta jedna, která všechny strčí do kapsy a bude vyčnívat a několik úrovní výše. A kde se vzal tu se vzal, je tu Real Golf 2011 od Gameloft.

Tušíte správně….Gameloft se opět vytáhl!

Už z názvu je patrné, že se zaměřili na reálnost, je mnoho opravdu povedených golfů, kde hrajete s roztomilými postacičkami na roztomilých hřištích

Hra Real Golf 2011 nám přináší hru z prostředí skutečného golfu se skutečnými profi hráči a na reálných replikách známých hřišť vše v dokonalém 3D kabátku.

K dispozici nám gameloft nadělil dra druhy ovládání, první je nazván Touch-based, což by se dalo přeložit jako ovládání založené na dotyku, to by mělo být intuitivnější. Nebo klasické ovládání, které jsem od golfu mohli zkusit u jiných golfových  her od Gameloftu. Samozřejmě je zde ještě něco navíc(rtace míčku apod)

Tailer

Technologie Motion Capture dodává postavičkám a hernímu prostředí  reálnost, dynamické světelné efekty přírodního protředí vís opravdu překvapí. Obzvláště na Retina Displayi, pro který je hra také optimalizována.

V Kariérním módu vyhrávejte a odemakejte si možnost nakupovat lpší vybavení či oblečení. Máte zde také možnost aby vás vyzvali kamarádi či kdokoliv jiný online nebo přes Bluetooth. Gameloft vám také nabízí srovnání výsledku u nich na webu.

Poovedla se vám Hole-in-one, nebo jste se luxusne zabagrovali v písku? Je zde možnost ukazovat videa na youtube.

Seznam hráčů které ve hře najdete
Anthony Kim
Natalie Gulbis
Camilo Villegas
Vijay Singh
Greg Norman
Jim Furyk
Sergio Garcia
Annika Sorenstam
Justin Rose
Karrie Webb

Seznam hřišť na kterých můžete hrát
Evian Masters (France)
Bethpage (USA)
Harbour Town (USA)
Pearl Valley Golf Estates (South Africa)
Old Head (Ireland)
Kiawah Island (USA)
Kingston Heath Golf Club (Australia)
Bali Ocean Course (Indonesia)
Cherry Blossom Golf Club (Japan)
Royal Loch Course (Scotland)

Naše hodnocení : 85%

Cena:$6.99

iTunes link