Blades of Fury

Líbila se vám někdy hra Tekken známá z konzolí PlayStation? Pak je Blades of Fury stvořená přesně pro vás. Hra velmi kvalitně napodobuje hru Taken 3 a jejím cílem není tím pádem nic jiného než porazit soupeře v boji jeden na jednoho.

Hra má několik typů postav od rychlejších slabších až po pomalejší ale silnější. Můžete si vybrat hned z několika herních módů, Story Mode, Arcade Mode, Survival Mode a Practice Mode. Multiplayer také nechybí a je možné jej provozovat jak přes lokální síť wifi tak i přes bluetooth. Ve Story Modu máte za úkol porazit bojovníky z cizího světa a zbavit tak vaši vesnici padouchů. V arcade modu už jde čistě o to porazit protivníky a nakonec i Bosse. Ale podle mne nejzajímavějším modem hry je survival, kde je úkolem porazit co nejvíce protivníků tento mod nemá konec a navíc se dá přerušit a později můžete kdykoli pokračovat. Hra má nádherně zpracovanou grafiku, ovládání si můžete zvolit buď gesty na obrazovce, nebo tlačítky. I přes propracovanost se hra neseká a běží krásně plynule, ale co jiného bychom čekali od Gameloftu.

Hru bych doporučil všem nadšencům 3D bojových her, neboť nikdy neomrzí. Když vyhrajete story mode vždy ještě můžete hrát survival a kdyby vás náhodou přestal bavit survival, tak můžete soupeřit se svými přáteli.

bladesoffury2