Call of Duty: World at War: Zombies

cod2

Jistě jsem o herní sérii Call of Duty slyšeli a četli. Nyní vývojáři z Activision přivedli tuto výbornou hru i na obrazovku vašich iPhonů a iPodů. Call of Duty: World at War: Zombies jak se hra jmenuje celým jménem je již ke stažení v AppStore.

Ve hře najdete zatím pouze jednu mapu, ale vývojáři slibují více map, které ovšem jak se zdá budou placené. Nicméně i s touto jednou mapou si užijete hry až až. Hra není koncipováná jako kampaň, narozdíl od její verze na konzolích. Je to spíše arkáda, kde se s postupujícím časem dostáváte stále do vyšších levelů, které jsou samosebou težší a těžší. Jak už název na povídá v levelech máte jediný úkol. Zabít všechny zombie a zůstat tak co nejdéle na živu. K tomu vám budou pomáhat ruzné zbraně, nože a granáty. Za každého zabitého zombieho dostáváte peníze (body) za které můžete později upgradovat své zbraně, případně nakoupit nové.

Ovládat hru je možné třemi způsoby. První je pomocí naklánění, na displeji pouze střílíte, další je ovládání kamery a střílení pomocí virtuálního joysticku a poslední pohyb pomocí vir. joysticku a rozhlížení se, střelba pohyby prstů po displeji.

Ve hře najdete také úžasnou grafiku, která je jedním z hlavních důvodů ke koupi. Hru najdete v AppStore s cenovkou 7,99eur

cod1