Coastal Super-Combat

Dnes si představíme hr Coastal Super-Combat od Triniti Interactive. Tato akční střílečka s velice povedenou grafikou a skvělou hratelností za velice příznivou cenu mě upoutala už jen ikonkou v iTunes.

O co vlastně jde? Vaším úkolem je ubránit pevnost, proti které útočí vlny protivníků od pěšáků po tanky a další. Vy jste vojám ozbrojená zpočátku puškou s možností za získané body dokupovat jiné zbraně, uprgrady apodobně. S nakoupeným lze i obchodovat/prodávat pro získání financí na lepší zbraň.

Vaši postavu ovládáte velice jednoduše,  pravou rukou – prstem míříte a to tak, že kde máte prst tam to střílí, samotná střelba je umožněna pomocí tlačítka v levém spodním rohu, okolo tlačítka střílení máte šipky na změnu zbraně.

V horní čísti displaye můžete sledovat status vaší pevnosti, dostupnost pomocných zbraní (atomovka(při které moc pěkně blikne display) nebo bombardování ze záloh, tyto pomocné zbraně jsou určeny jako pomoc v nejvyšší nouzi a moc pěkně vám uklidí hrací plochu.

Čím vyšší level, tím šílenější vlny protivníků proti vám jedou, je nutné upgradovat zbraně či nakupovat lepší, po chvíli hraní se dostanete do fáze kdy je to pekelnej hukot a s těží vše zvládnete postřílet.

Byl jsem dotazován abych hry hodnotil i procentuelně, což je lecky ošidné, ale budiž. Vezmu-li v potaz cenu, míru zábavy a zpracování…..

Hodnocení redakce : 70-80%

Cena: $0.99

iTunes link