Garfield Bird Crazy

Líbivá arkáda se známým oranžovým kocourem v hlavní roli.

Popravdě není nám tak trochu jasné, odkud se bere světová popularita kocoura Garfielda. Je tlustý, agresivní, nevypočitatelný, přežírá se, žere ptáčky, trápí chudáka Jona na sto tisíc způsobů a to už vůbec nemluvíme o tom, co všehno provedl Odiemu. Zkrátka, pokd jde o ideály, dokážeme si představit i vhodnější cíle… S ohledem na počet her je ale jedno jisté – davy si Garfielda žádají, jinak by ostatně neexistovala zahraniční show „The Garfield Show“, o dnešní hře ani nemluvě!

Garfield-Bird-Crazy-2

Garfield Bird Crazy je arkáda ze staré školy, jen v mimořádně líbivém moderním hávu. Na hráče zde čeká originální soundtrack, skvěle animované postavičky a celkem 4 různé typy ptáčků k chycení. Hra umožňuje po cestě sesbírat na 140+ předmětů, což je tu bráno jako otázka prestiže – na nic ve hře nezapomenout jako.

Garfield-Bird-Crazy-5

Jak je u arkád dobrým zvykem (a zde přirozeně nemůže chybět), je tu i řada power-upů (Big Garfield, Freeze Time, Parachute, Trampoline, Bird Whistle). Komu by to bylo málo, může si dát partičku s přáteli a pak vše uploadnout na YouTube nebo Twitter. Celá ta záležitost vyžaduje od zájemců investici 0,99 USD.

Garfield-Bird-Crazy-3

Garfield-Bird-Crazy-4