GT Racing: Motor Academy

100 aut + 14 tratí = obrovská spousta zábavy!

Jak již inteligentní čtenář nepochybně vydedukoval, GT Racing: Motor Academy je hrou závodní a to v nejlepším moderním duchu dynamické zábavy na straně jedné a spousty obsahu na straně druhé.

Hra GT Racing: Motor Academy obsahuje celkem 100 licencovaných modelů aut od více než 24 firem, takže si tu kupříkladu zajezdíte i ve strojích jako je Nissan GT-R, Audi R8, různá Ferrari nebo Ford Model T. Auta lze v rámci závodů kupovat a upgradovat. Komu by snad nestačila standardní auta, může si je po libosti tunit.

Autoři se dušují, že před sebou máme tu nejreálnější jízdu na Apple iPhonech, čemuž bychom klidně i věřili, fyzikální model působí skutečně velmi realisticky. Pokud jde o tratě, tak zde nalezneme Mazda Raceway Laguna, různé cesty skrze obydlené oblasti, ale také rychlostní okruhy nebo tratě pro rally. Hra obsahuje cosi jako kariéru – hned po udělání zkoušek na řidičák se pilot stane součástí honby za stále lepšími auty a ostřejšími závody.

Hra podporuje lokální i internetový multiplayer, kdy může zkřížit meče (či spíše volanty) rovných 6 oponentů. GT Racing: Motor Academy umí uploadnout nejlepší replay na YouTube a potěší i možnost poslouchat při jízdě vlatní songy. Za 4,99 USD poměrně zábavná investice.

GT-Racing-Motor-Academy-3
GT-Racing-Motor-Academy-4
GT-Racing-Motor-Academy-5

GT-Racing-Motor-Academy-2