Rise Of Lost Empires

Pokud jste fanouškem strategií jako je například série Heroes, pak vězte, že právě pro vás je určena nová hra od Gameloftu. Jedná se o klasickou strategii kde hrajete za svého hrdinu a jeho družinu, stavíte farmy, které budou vaší družinu zásobovat potravinami, potřebovat budete také různé typy vojenských budov, kde vaši vojáci získají potřebný výcvik k boji.

Ve hře ovládáte jednoho, popřípadě víc hrdinů, jejich družiny a bojujete proti nepřátelům v krásných prostředích lesa, zasněžené louky nebo třeba ve vyprahlé sopečné krajině.

Ve hře máte na výběr ze dvou kampaní. V jedné z nich hrajete za lidi, v druhé potom za skřety přičemž každá z kampaní má deset epizod.

V prvních epizodách vás hra provede ovládáním, které není nikterak těžké. Naučíte se bojovat s nepřáteli, stavět budovy, cvičit vojáky. Později dojde i na kouzlení s hrdiny. Ti můžou kouzly ozdravit své spolubojovníky, nebo si například zrychlit chůzi.

Hra mě osobně velmi zaujala a to jak cenou, tak celkovým grafickým provedením. Dobře zpracované je taky ovládání. Vytknul bych jedině malý počet levelů, a občasnou stereotypnost epizod.

 

Rise Of Lost Empires – plná verze (0,79 €) –     Rise Of Lost Empires – free verze