Beast Farmer

Dneska bychom se podívali na hru zdarma. Na první pohled mě graficky upoutala hra BeastFarmer. Nádherně zpracovaná grafika, copak nám asi přinese?

Vaším úkolem bude být hrdým majitelem bizardního tvora – ptáka, který je něčím mezi domácím ptákem(třeba papouškem) a Velociraptorem. Jste zodpovědní za jeho růst již od vajíčka a později když dospěje, budete jej krmit, cvičit a v dospělosti s ním i bojovat. Ano je to takové propracovanější tamagoči v nádherném kabátku.

beast2

Ve hře naleznete dva druhy úkolů, interakci s „mazlíčkem“ a minihry. Interkace nabízí , nebo vlastně i požaduje cvičení, krmení atd. Ve hře jsou tři úrovně vyspělosti mazlíčka. Každá úroveň odemyká nové minihry.

Minihry vám například ukáží jak získat jídlo, jak jej co naučit atd atd.Za splnění minihry získáváte odměny(tak trochu klasický ověřený model hry). Mini hry můžete opakovat kolikrát chcete.

beast4

Jak jsem již napsal, vše je opravdu pěkně animované a působí to za cenu…tedy zdarma moc atraktivně.

Až sem bych to nazval, tolik o hře v dobrém, ale co gameplay? Není to nikterak špatné ale….taková sláva není, hra je občas celkem chaotická, místy nelogická a zbrklá. Ovládání obludky je místy více než rozpačité. Z mého pohledu mohu říci, je co vylepšovat. Jsem si jistý že postupné updaty přinesou vylepšení a nové zvířata a doufám že se i vylepší minihry… hra je zatím zdarma a rozhodně její instalací neprohloupíte