Playman Track & Field

Dneska to vezmeme tak trochu z archivu. Už v dobách javaher jsme na mobilech pařil Playmana a jeho sportovní  variace. Ani jsem před necelým rokem nezaznamenal, že se udělala verze  i pro iPhone. Samozřejmě tento nedostatek se musí napravit.

playman2

Roztomilá grafika této sportovní hry nezapře opravdovou klasiku. Atletické vydání této hry obsahuje následující disciplíny – Běh na 100 metrů, skok do dálky , 100 metrů překážek, skok o tyči, hod oštěpem. Všechny disciplíny můžete hrát samostatně nebo v rámci šampionátu proti 5ti protivníkům.

playman3

Hra lze hrát v obtížnosti Amater(hrajete za slečnu) nebo Pro(profík a to hrajete za muže). V dobách tlačítkového ovládání se mačkali tlačítka 4 a 6 na střídačku a 5tka pro hod/odraz apod. U dotekového ovládání je to jinak a přitom podobně, princip zůstal podobně jednoduchý jen místa pro mačkání jsou na screenu po stranách a u některých disciplín i uprostřed… Pokud minete nebo spletete pořadí, čeká vás zpomalení či minutí.Velice jednoduché a ůčelné.

playman5

Pro závisláky to bude jen takový retro výlet, kde dlouho nezůstanou, ale pro příležitostné hráče to bude prima zábava za super cenu. Již si nepamatuji jaká byla počáteční cena, ale nyní je to 0,79 € což je více než dobré.

iTunes link