Biofrenzy – recenze

Hru, původně ohlášenou na 10.12.2010 jsme dostali již 7.12.2010 a od té doby ji hraju, trochu jsem se obával toho, že zůstane ve stínu současně vydaných titulů jako je např Infinity Blade, ale nemohl jsme se více mýlit. Naopak, předem ohlášené pecky zklamaly a Biofrenzy vyčnívá.

Hra vám nabízí 20, postupně odemknutelných a zakoupitelných zbraní, nespočet levelů a především neskutečně dlouhodobou hratelnost. Nesmím také zapomenout na roztomilost a našlapanost grafické části podpořenou notnou dávkou akčnosti.

Ve hře jdete z leva do prava a máte za úkol dojít určitý počet metrů. Zombies na vás útočí ze všech stran a to v hojné a pozdeji ještě hojnější míře. Do každého kola máte možnost zvolit až 4 zbraně, je čistě na vás co zvolíte, dále vám ze zombies vypadávají penízky(za ty nakupujete zbraně) různobarevné lahvičky u které každá barva má jiný význam(červená=život, modrá=skills apod)

Vámi zvolené zbraně mají omezenou střílevost, když jsou „přehřáté“ jejich ikona postupně nebo úplně zrudne a zbran nejde 20 vteřin použít. Sem tam vám je k dispozici robotický oblek s pořádným kanonem a to se to pak killuje.

Ještě nesmím opomenout zpomalovač času,   a pak..no jak byhc to nazval, krabici s překvápkem… to když kliknete zombíkovy na hlavu, schytá nějaký vtipný čepeček a nevidí vás 🙂 Hra toho nabízí ještě více…ale přece nenapráskám vše..

Ještě jedna věc… sem tam to nestíhá ani moje 3GS a hra se kousne…(většinou při zpomalení času a pořádný salvě) takže ačkoliv nemám vyzkoušeno, na 3G a starších verzích zařízení to asi nepošlape…

Cena :$0,99 (údajně jen dočasně takto nízká)

iTunes link