Color Bandits od Chillingo

Po nějakém čse mě opět Chillingo přesvědčilo , že hry pro iPhone dělat opravdu umějí. Color Bandits je  zábavnou plošinovkou,  která vám zpříjemní nejeden večer či cestu autobuse.

Chillingo zpracovalo plošinovku jak nejjednodušeji to šlo. Poučeni omyly z historie nejen Chillinga se před nás dostane velice jednoduché a účelné ovládání, kde levá část určuje směr chůze a pravá část směr střelby. A koho že to ovládáte? No kocoura, který si může vylepšovat zbraně a bojuje proti menším či větším protivníkům a Bossuům.

Čím vyšší level hrajete, tím jsou protivníci rafinovanější, větší a přicházejí ze všech stran. Je to klasické schéma střílecí plošinovky, létami ověřené a funguje pořád skvěle zábavně.  V průběhu hry můžete sbírat vylepšení zbraně/jiné zbraně a posilení „energie“. Na konci každého světa je Boss, proti kerému musíte bojovat, někteří bossové jsou opravdu zábavní a bude vás bojovat „fightovat“ porad dokola. Celkově svižné tempo hry je opravdu zábavné. Za $0,99 dostanete opravdu plnou porci zabavy.

iTunes link