Dirt Moto Racing

DirtMoto1

Vývojářské studio Resolution Interactive, které sklidilo obravský úspěch s hrou Aqua Moto Racing představila nedávno na AppStore svoji novou hru s názvem Dirt Moto Racing.

Jedná se o sportovní hru simulující závody na čtyřkolkách. Ve hře najdete několik herních módů. Nejzajímavějším z nich je kariéra. V té naleznete 8 šampionátů všech obtížností, přičemž v každém šampionátu na vás čekají čtyři závody. Závody v této hře se dělí na tři typy/disciplíny. Race, neboli klasický závod, Checkpoint race, což je závod ve volném terénu, kde musíte projíždět kontrolní body. A nakonec Sprint a jak už z názvu vyplívá, jedná se o závod, kde musíte v co nejlepším čase projet většinou technicky náročnou trať.

Ve volné jízdě pak naleznete ještě jeden typ závodu a to Freestyle, kde máte za úkol triky udělat co nejvyšší skóre a podle toho budete medailově ohodnoceni.

Během celé hry můžete také používat nitro. To získáte za triky, které předvedete ve vzduchu a za drifty v zatáčkách. Takto nashromážděné nitro se pak nejlépe hodí ke zrychlení a předjetí protivníků na nějakém rovném úseku.

Celá hra má výbornou 3D grafiku, která běží velmi svižně i na nejstarších iPhonech. Svoje skóre můžete také nahrát na server a soutěžit tak proti ostatním hráčům.

DirtMoto2