Farm Frenzy 2

Pro všechny příznivce virtuálního pěstování rostlin i chování zvířat máme skvělou zprávu – ve Farm Frenzy 2 obojího užijí skutečně měrou vrchovatou.

Hned v úvodu raději zdůrazníme, že hra je určena opravdu jen pro osoby, které bude bavit dívat se na to, jak jim roste virtuální tráva, jak se virtuálně sype kuřatům, berou se vejce a vše se pak prodává pěkně na trhu. Za utržené peníze pak lze pořídit další budovy, zvířata a rostliny.

Farm-Frenzy-2-2

Farmu vám občas budou ohrožovat medvědi, ale jestliže máte nějakého toho psa, tak je hbitě zažene zpátky do lesa. Hra obsahuje řadu levelů, spoustu skrytých vtípků, gagů a narážek i prázdnou poličku, na kterou si můžete umisťovat svoje dosažené achievmenty.

Farm-Frenzy-2-3

Farm Frenzy 2 obsahuje celkem 5 výsledných produktů, 16 plodin k pěstování, 4 zvířata, 4 typy medvědů, 12 budov × 3 upgrady každá a celkem 15 ocenění. Grafika je roztomilá, kapku comicsová a dětsky barevná i líbivá, což tu nemyslíme v nijak negativním smyslu. Farm Frenzy 2 je po všech těch střílečkách, akcích a mlátičkách rozhodně zábavné hrát, takže pokud trávíte noci nad Facebook Farm, klidně zvažte tuto náhražku… Cena dělá 6,99 USD.

Farm-Frenzy-2-4

A to nejlepší nakonec, pokud si chcete hru nejdříve vyzkoušet zadarmo, podívejte se na Farm Frenzy 2 na AfroDitě (http://www.afrodita.name/hrajete-online-hru-2673-farm-frenzy-2.html), kde je flashové verze této hry zdarma k hraní online. Také si můžete pustit další díly Farm Frenzy, které zatím pro iPhone nejsou k dispozici.

Farm-Frenzy-2-5