Machine Wars

Pokud patříte k osobám, pro které je originalita důležitější, nežli zábava a zpracování, pak se u Machine Wars takřka jistě bavit nebudete.

Na druhou stranu, pokud nemáte předsudky vůči stokrát zpracovanému témuž, pak se pobavíte v rámci předpokládaných možností. Machine Wars je sharewarovou (0,99 USD) tankovou arkádou, která je bezesporu líbivě zpracovaná, nepřináší ale do žánru absolutně nic nového.

Machine-Wars-5

Jestliže to hře ale odpustíte, dočkáte se na oplátku řady zajímavých vlastností. Hra obsahuje Tutoriál, i režim misí. Je tu řada mechanoidních oponentů, vícero tuhých pod-bossů a pár extra-tuhých závěrečných bossů. Za peníze vydělané likvidací nepřátel lze tank libovolně upgradovat (až 20x celkem a v různých oblastech).

Machine-Wars-4

Vaše pachtění na planetě strojů bude mít vždy zhruba tento průběh: Nakoupíte zbraně, výbavu a speciální předměty. Poté vyberete, které do stroje skutečně nainstalovat. Do třetice si vyberte zácvik, misi nebo bitvu. A poté už jen stačí potvrdit misi a vrhnout se do válečné vřavy.

Machine-Wars-3

Machine-Wars-2