Gameloft Sports Pack: Trio sportů za jednu cenu

Získat za jednu cenu dobrou hru, je slušné. Ale získat za jednu cenu hned 3, to už je jiná!

Jak napovídá název, Gameloft Sports Pack je určen výhradně milovníkům sportů, jelikož tématicky obsahuje jedině ty. Pokud tedy patříte ke ctitelům RPG, adventur či her logických, dnes si zřejmě na své příliš nepřijdete. Na druhou stranu, máte skvělou možnost dozvědět se, co se děje u herních kolegů.

Ale obraťme již pozornost k vlastnímu titulu. Gameloft Sports Pack obsahuje následující 3 hry: Let’s Golf, Real Tennis a Pro Baseball. Raději bychom tu místo golfu viděli hokej nebo basketball, ale nic není dokonalé, že ano. Na druhou stranu by se dalo dokonce říci, že digitální sportovci budou muset golf zkusit chtě-nechtě. Celá sbírka přijde na zajímavých 4,99 USD.

Takže vezměme to pěkně popořadě: Let’s Golf obsahuje celkem 4 greeny a stejný počet osobitých charakterů. Real Tennis umožňuje hráči pro změnu projít si profesionální kariérou tenisového hráče a to od Paříže, až po New York (celkem 3 různé povrchy). A co se týče Pro Baseballu, tak ten pro změnu nabízí velmi dynamickou simulaci baseballu a všech 162 her za jednu sezónu. Všechny hry až na Baseball podporují lokální Wi-Fi multiplayer.

Gameloft-Sports-Pack-2

Gameloft-Sports-Pack-3