Modern Combat: Sandstorm

Gameloft nedávno uvedl do AppStore svojí novou hru nazvanou Modern Combat: Sandstorm. Jedná se o akční střílečku, která se odehrává na blízkém východě a má suprovou grafiku.

Ocitnete se na blízkém východě, a po absolvování základního tréninku už jdete do boje. V první misi bude vaším úkolem najít a zničit několik věží teroristů, kteří je používají k dorozumívání. Cestu si však budete muset tvrdě prostřílet a postupovat za pomoci granátů, kulometů a brokovnic. V dalších levelech na vás čekají další, obtížnější úkoly, které dohromady dávají příběh.

Největším plusem této hry je, že plně kontrolujete pohyby vojáka a to včetně kleknutí a postavení zpět. Ručně také kontrolujete míření. To je určitě nesporná výhoda oproti jiným hrám, kde pouze střílíte a pohyb řídí sama hra.

Ve hře najdete 10 misí různých levelů a přes 8 zbraní od brokovnice po raketomet. V každé musíte použít jinou taktiku, jiné zbraně. Hra má velmi slušnou 3D grafiku, která se podobá například CS 1.6.

Jedinou nevýhodou této hry je, že hodně vybíjí iPhone, proto hru nehrajte, když nemáte možnost dobití a potřebujete mít iPhone zapnutý.

sandstorm-2