Crack the Code

Pokud máte rádi logické hry u kterých se pobavíte, ale zároveň si nad nimi budete chvíli lámat hlavu, Crack the Code je hra přesně pro vás.

Princip této hry je jendoduchý, Uhodnout tří až pěti místný kód složený z různě barevnách teček. Mnozí z vás jistě znají tuto hru i v deskové podobě.

Ve hře máte na výběr ze tří obtížností. Na začátku každé hry náhodně natipujete barevné tečky. Po kliknutí na OK vám hra sdělí kolik barev v daném řádku máte správně. Ukazatel má tři barvy. Bílou, značící že v řadě je jedna správná barva. Šedou, která vám napoví že v řadě je jedna správná barva na správném místě. Pokud nemáte žádnou barvu správně, ukazatel svou barvu nezmění a jeho barva zůstane shodná s pozadím.

Pomocí těchto nápověd se vám musí podařit v deseti nebo dvanácti krocích daný kód uhodnout. Pokud neuhodnete, nevadí, zkuste to znovu 🙂

Crack the Code je na AppStore ve dvou verzích. Jedna z nich je zdarma a jsou v ní reklamy. Druhá verze je bez reklam a nabízí víc možností jako třeba opakování se barvy v kódu, prázná políčka apod. Hra tím získá nový rozměr.


crackthecode-3