Minigore

img_0556

Pokud máte rádi hry s netradiční grafikou a občas si zahrajete nějakou tu střílečku, určitě byste neměli přehlédnout novou hru Minigore.Jedná se o střílečku s velmi zajímavou 3D grafikou. Postava za kterou hrajete má i své jméno, John Gore. John se ztratil v lese a zůstal sám obklopen krvežíznivými příšerkami. Jediná věc kterou má sebou je kulomet, který má neomezené množství nábojů. Váš hlavní a jediný úkol je přežít. To nebude ze začátku příliš těžké, ovšem s postupem času se začnou monstra zvětšovat a vy se budete muset pěkně otáčet, aby jste si zachránili krk.


Příšery ve hře jsou trojího typu. První tip je nejslabší malá černá chlupatá koule. Druhý typ je o něco větší příšera, která se po pár ranách změní v pár příšer prvního typu. Ta největší příšera má opravdu tvrdý kořínek. Po chvíli střílení se rozdělí na několik příšer druhého typu, které se potom opět rozdělí na nejmenší příšerky, kterých už se budete moci nadobro zbavit.

Během hry občas z nějaké příšery vypadne dřevěná bedýnka, nebo zelený čtyřlístek. Bedýnku můžete buď sebrat, a získáte brokovnici, nebo jí roztřílet a tím zabít pár příšer v jejím okruhu. A teď to nejzábavnější, čtyřlístek. Po celou dobu hry máte počítadlo čtyřlístků vlevém rohu obrazovky. Až nasbíráte tři čtyřlístky, změníte se v rozzuřeného býka, který dokáže ostatní příšerky zabít pouhým dotekem.


Ovládání hry je vyřešeno pomocí dvou touchapů. Jedním ovládáte pohyb a druhým směr střelby. Ve hře je také velmi dobrá hudba, která se mění podle herní situace.


Hru Minigore, bych vám určitě doporučil, protože je to jednoduchá oddychovka, která díky tomu, že prakticky nemá konce jen tak neomrzí.