Plants vs. Zombies – těžká návykovka

Hry od PopCap Games si nesou dobré jméno. Nejinak je tomu u Plants vs. Zombies. Tuto hru můžete již pár měsíců hrát na PC a dalších herních platformách. Sám jsem této hře podlehl na PC. Nyní jsem se s chutí pustil do hraní na iPhone. O co vlastně jde? V podstatě jste zahrádkář a bráníte svuj pozemek a barák před zombíky.

Hra má absolutně podmanivou grafiku a hratelnost. Principielně je hra opravdu jednoduchá a v jednoduchosti se skrývá síla. Zas tak jednoché to ale není. Hru určitě neodehrajete bez ztráty života. Hra je protknuta minihrami, možnostmi volby „zbraní“ tedy rostlin a jiných zahradnických a dalších pomůcek.

Asi nejdůležitější rostlinou pro vás bude slunečnice, díky ní můžete získávat kredity na vysazování obraných rostlin. Nikdy nepodceňujte množství a umístění těchto rostlin.

Se zombíky budete bojovat na zahradě, u bazénu, na střeše a dalších místech, proti vám bude i mlha a další a další překážky.  Nebudete potřebovat jen postřech, ale také taktiku a rozvahu, kde co jak použít. Když už budete jásat, že máte vyhráno, vždy se objeví něco, co vám radost překazí.

Pokud stále ještě váháte nad zakoupením této hry, nebojte se a klikejte, je to těžce návyková záležitost, která neomrzí.

cena 2,39 €

iTunes link