Runkeeper – recenze

Tato aplikace nabízí tolik možností že je snad ani nebudu vyjmenovávat. Slovo RUN – behat má sice v názvu ale můžete si volit z velkého množství sportovních aktivit – kolo, brusle, snowboarding ale i plavání( ?!?!? heh)

Aplikace je provázána s webem runkeeper.com kam si vaše výsledky můžete posílat a samozřejmě je zde i provázání s facebookem a automatické postování na něj.

Aplikace měří vaše časy, loguje do map trasy, měří vám průměrný čas na km (jednotky je třeba anstavit přes web, defaultně jsou zde míle) a je zde i integrovaná aplikace pro focení kde se vám fotky přiřadí k místu kde byly vyfoceny v přůběhu aktivity a nauploadují se na web runkeeper.com.

Mé poslední testování, včera, zaznamenalo pěkných 20 km na inlinech na trase Zbraslav – Vyšehrad a cik cak zpět skrze Braník/Modřany (vše v Praze) . Na mapě se můžete setkat s lehčími nepřesnostmi, podle detailů jsem jel půl cesty uprostřed řeky .) To je možná jedna z mála slabin (nepočítám li brutální vybíjení baterie)


Pokud hledáte něco, co vás bude takto „hlídat“ logovat vaše výsledky a přehledněji je zobrazovat na webu, je pro vás Runkeeper tou lepší variantou.  Vzhledem k tomu že app je cca 2 roky stará, již je poladěná a nesetkal jsem se s zžádnými problémy.

Setkali jste se s podobnou/lepší aplikací, uvítáme jakékoliv tipy.

iTunes link