Skate it

Všichni, kdo si netroufají na skateboardové triky naživo, si jich mohou dopřát i na neméně zábavný virtuální způsob.

Hra Skate it se nejprve objevila na platformě Nintendo DS a až teprve poté byla portována pro iPhone, ovšem vše dopadlo nadmíru dobře, vlastně perfektně a lépe! Zatímco na Nintendo DS si hráč musí vystačit s dotekovým displejem, iPhone k ovládání přidal i náklonový senzor. Ovládání náklonem není u her na iPhonu nic nového, nicméně právě ke skateboardové simulaci podobné ovládání sedí jako ulité.

Skate-it-2

Poté, co se do hry trochu dostanete, bude na vás čekat celá hromada zábavy. Zde máme kromě obligátních 3 levelů na mysli samozřejmě celkem 3 kategorie triků: Flip, Grab a Grind. Nejsou tu žádné speciální triky k odemčení, vše je dostupné hned od začátku. Co tu ovšem naopak je, tak postupné odemykání různých lokací – Rio, Londýn a Paříž + roste počet nakoupitelných komponent do vašeho parku.

Skate-it-3

V menu najdeme Free Skate (volná jízda), je tu ale také Career Mode (průběžné závodění skrze nějakých 20 úrovní), My Skate (upravení vlastní vizáže ve hře), My spot (jeden ze tří editovatelných Skate Parků) a Options. Čím více splníte výzev, tím více komponent budete mít k dispozici pro vlastní Skate Park – skokánky, rampy atd. Suma sumárum k mání za 6,99 USD.

Skate-it-4