The Hero

Nadprůměrně akční superhrdina, který se vám tentokrát dostane do rukou, nechává co do své akčnosti o dvě kola pozadu i Jamese Bonda.

Ve hře The Hero je tradiční hrdinská akce dotažena skutečně k dokonalosti, běžně se vám totiž stane, že se vás svalnatý hrdina bude vznášet v oblacích, při tom jen tak mimochodem zachraňovat padající dámy v nouzi, bojovat s gigantickým hmyzem a zkrátka likvidovat vše, co se mu dostane do cesty.

I když to u řízných arkád nebývá zvykem, ve The Hero se mezi jednotlivými scénami odehrává i jakýsi ten děj a je tu příběhové zázemí: Pravá identita postavy není známa, jen se má za to, že patří k nějaké celebritě: Na jednu stranu pendluje mezi elegancí a tiskovkami a na druhou i mezi bojišti a nepřáteli. A jak už to tak v hrdinských eposech bývá, každý hrdina má i svého totálního anti-mega-padoucha. Zde jím je Dr. Hubbub, který si nárokuje město pod svoji „ochranu“ chaosem. Co tedy bude hlavní hrdina dělat po obědě je z takto rozdaných karet poměrně jasné…

Nejedná se pouze o běžnou 2D střílečku, je tu i spousta lákavého koření: Na hráče čeká celkem přes 20 rozdílných nepřátelských jednotek, dále rovné 3 superschopnosti (Freeze, Boom a Zapp!) a do třetice, je tu ke splnění přes 20 achievementů (místy silně ujetých). Obtížnosti jsou zde pouze dvě – obligátní lehká a těžká. The Hero bude muset projít celkem 15 úrovněmi, nežli se mu podaří splnit cíl. Akci lze ovládat buď křížovým ovladačem, nebo náklony celého handheldu.

The-Hero-2

The-Hero-3

The-Hero-4

The-Hero-5