Tony Hawk Pro Skater 2

Tony Hawk Pro Skater 2, hra která je dnes kultem mezi skateboardovými hrami a doposud nebyla překonána. Ať už se jednalo o verzi pro PC, PlaySation a další platformy. Kam se vrhla, tam slavila úspěch. Simulace skateboardingu má jeden problem. Pokud je to moc reálné, není ta hra moc dobře hratelná nebo se nelíbí, pokud je to přehnané a skater například letí 3 minuty vzduchem, lidi to nehrajou. Hranici mezi tím je těžké trefit. Právě na této velice vyvážené hranici se tato hra pohybuje.

Stejně jako PC a jiné konzolové verze přináší i iPhone verze kariérní mód, jednotlivou sešnu a volné ježdění. Hra je celkově zachována prakticky do všech drobností, jediné čím si nejsem jist je sountrack.  Zatím jsem nepoznal jedinou skladbu z původního sountracku, ale je možné že jsem během prvních dvou levelů minut ty nej pecky.

Opět jsem měl největší obavy z ovládání. No jsem skeptik ale dopadlo to dobře. u Iphone prostě musíte zapomenout na to že nějaké tlačítka byly. Pokud máte na iPhonu něco nahráno, bude se vám hrát skvěle. Dostupné triky budete švihat jak mazák již v prvním levelu, comba už nacvičíte.

A teď co by se hře dalo vytknout? Díky nadšení, že je tato hra pro iPhone jsem určitě něco přehlédl. Určitě pro vás bude těžší udělat vyšší skóre nebo se trefit na nějaký zábradlí, ale vše jde nacvičit. Největším mínusem tedy bude to že hra není na českém AppStore, ale pouze na US verzi a to za cenu $4,99. SDnad se brzy objeví u nás..