Vampire Origins

Pro dnešní den tu máme opět jednu mimořádnou lahůdku – jeden z nejlepších survival horrorů, jaký platforma vůbec zná.

Jak začít jinak, nežli u hlavního hrdiny a příběhu: Poté, co byl Vincent vytrénován starodávným řádem známým pod jménem „The Order“, začíná svůj život lovce vampýrů. Jeho nenávist k těmto tvorům sajícím krev však není jen profesionální, ale i čistě osobní – poté, co byla zavražděna jeho nevěsta, přísahal Vincent krutou pomstu všech upírům. Brzy si ale Vincenta povšimne nejvyšší pekelný vůdce upírů, jakého svět zná, všemocný Valafar.

Jakožto největší z upířích lordů, Valafar vyzval Vincenta k duelu, který po dlouhém boji skončil tak, že byl Vincent sražen do hlubin podsvětí. Poháněn touhou po pomstě za smrt nevěsty se Vincent vrátil do světa smrtelných, aby svět očistil od vampýrů, kteří mezitím infikovali či zničili vše, co bylo na světě aspoň trochu dobrého.

Ve Vampire Origins se přirozeně vydáváme spolu s Vincentem natřít to upírům. Atmosféra je opravdu natolik hutná, že by se dala krájet – 3D prostory přímo dýchají gotickou temnotu. Postavičky jsou vyvedeny ve 3D, stejně jako okolí. Našemu hrdinovi jsou k dispozici celkem 4 zbraně + nechybí ani závěreční bossové. Hra stojí 5,12 EUR a roztahuje se přes 3 epizody.

Vampire-Origins-1

Vampire-Origins-2

Vampire-Origins-3

Vampire-Origins-4