Fishing Kings

Už jsme tu měli virtuální lovy na medvědy, soby, losy, lvy i tygry, takže když už přijde na věc, proč si neulovit i pár virtuálních rybek?

I když uznáváme, že se reálnému rybolovu zřejmě nic nevyrovná, na tu druhou stranu i jeho digitální verze má svoje četné klady – tak kupříkladu můžete lovit v lokalitách, kam byste se jen tak nedostali a pokud ano, stálo by to majlant. Rozhodně stojí za zvážení i to, že si s hrou nemusíte kupovat místní rybářský lístek. Na druhou stranu, veškeré vytáhnuté ryby zde si určitě nikde nevystavíte, o pečení na másle ani nemluvě. Co ale čeká na ty, kteří se rozhodnou do hry Fishing Kings zaseknout svůj háček?

Předně, je to celkem pětice 3D lokalit po celém světě obsahujících 15 skvěle provedených rybářských míst, mezi kterými najdeme i takové specialitky jako je slano-vodní chytání u Baham. Ryb si z vody budete moci vytáhnout na 30 různých druhů, které se přirozeně vyskytují jen tam, kde skutečně mají.

Hra nabízí také něco, co si reální rybáři mohou dopřát pouze z jednoho pohledu – boj s rybou o vytažení, zde je i podvodní kamera, kterou přirozeně většina lokálních lovců nevlastní. Zábava zde spočívá také v tom, že je nutno kombinovat to nejlepší vybavení pro danou situaci na straně jedné a rybářskou strategii na straně druhé. A dnešní závěr? Souhlasíme, že taková svépomocí vytáhnutá piraňa rozhodně prozáří raní cestu do školy či práce… !

Fishing-Kings-2
Fishing-Kings-3

Fishing-Kings-4