Touch KO: Překonejte Rockyho!

Sportovních simulací je na iPhone poměrně dost, ovšem převládají spíše sporty tradičnějšího rázu typu americký fotbal, kulečník a podobné. Když už se tedy ukáže jeden simulátor boxu, je určitě na místě si jej dokonale vychutnat.

Hráč se tentokrát ocitá v roli a trenýrkách mladé boxerské hvězdičky, která má potenciál dotáhnout to opravdu daleko. Aby se jeho talent ovšem dobře rozvíjel a on to dotáhl až na špičku, potřebuje vedení svkělého kouče – vás!

Kdo si není jistý, jak tuhé oponenty si prosti sobě postavit, může zkusit režim „Quick Play“ v němž se obtížnost sama dynamicky mění. Vážněji orientovaným doporučujeme skočit rovnýma nohama do kariéry a snažit se získat co nejvíc peněz, slávy i titulů.

Hra má i jakési základní RPG prvky – díky tréninku různých oblastí své boxerské osobnosti získá hráčovo alter ego rychlejší úskoky, pádnější pěst či se dříve otřese po úderu. Pokud jde o prostředí a grafiku, tak celkem se můžete těšit na trojici různorodých arén i s patřičně uřvaným davem.

Touch KO dotahuje k dokonalosti také ovládání – není problém každou z končetin útočit v jiném rytmu a přitom se naklánět sem a tam. Rozhodně musíme vypíchnout i skvělou grafiku a použitý grafický engine Unity 3D. Motion capturing a fyzika je taktéž slušná. A na kolik celá ta paráda přijde? Hra stojí 3,63 EUR + EU daň.

mzl.yyocssep

mzl.xoartmse

mzl.qlkccapr

mzl.jdcotbrs