Dark Nebula

darknebula

Dark Nebula je netradiční, ale velmi chytlavá hra. Nemá sice zas až tak chytlavý příběh, ale vynahrazuje to výbornou hratelností. A co tedy ve hře jde?

Ocitnete se na nepřátelské vesmírné základně a se svojí kuličkou/pukem (ten tvar není úplně jasný máte za úkol projet 11 tratí a dostat se tak až k procesoru něpřátelské základny. Ten musíte zničit a pak můžete spokojeně odleťet. Není to ovšem všechno až tak lehké, jak se zdá. Při své cestě máte za úkol sbírat jakési zlaté oválky, které vám po překročení stovky přidají jeden život navíc. V cestě vám bude stát mnoho překážek a pastí. Těm se musíte pomocí štítů a postřehu vyhnout  a dorazit do cíle.

První levely jsou velmi krátké, což se ovšem ke konci zlepší. Obzvláště poslední dva levely stojí za to. Hra má především nádherný design, který podtrhuje celé vaše vesmírné dobrodružství.

Hra se celá ovládá pouze nakláněním iPhonu, což je u tohoto typu her jednoznačně nejlepší a nejpřirozenější možné řešení. Vzhledem k počtu levelů se určitě ptáte, má cenu si hru kupovat. Cenu to určitě má. Hra má nejnižší možnou cenovku, takže vývojáři sami mají rozum, že za poměrně krátkou hru, nechtějí víc. Nicméně Dark Nebula má podnázev Episode 1, takže se v příštích měsících máme rozhodně na co těšit. Mezitím se můžete pokusit ve všech levelech získat zlaté medaile, nebo udělat nejlepší světový čas na některé z tratí.

Dark Nebula (0,79 eur)Dark Nebula (Lite verze)