Diner Dash updatován speciální valentýnskou verzí

Při příležitosti svátku zamilovaných se oblíbená iPhonovská hra „Diner Dash“ dočkala upgradu na verzi 2, který nabízí nové romantické prvky.

Diner Dash pro iPhony je populární hrou. A to dokonce natolik, že se firma PlayFirst rozhodla oslavit milion downloadů speciálním valentýnským doplňkem. Všichni herní závisláci, kteří si neodpustí virtuální zábavu ani v tento speciální den tedy mohou aspoň stylově hrát Diner Dash 2 v nových romantických kulisách.

A co že ve hře vlastně najdeme nového? Přibyla jedna do růžova laděná restaurace se jménem „Romantic Randezvous“ (Romantická Schůzka – ó!). Hráči také mohou v nových úrovních z obyčejné kavárny udělat podnik, kde si dávají dostaveníčka zamilovaní.

Potud vše skvělé. Na závěr ale máme ještě jednu dobrou a špatnou zprávu – ta dobrá nejprve: Všichni majitelé původního titulu Diner Dash, kteří za něj již vysázeli na dřevo 4,99 USD, si dnes mohou pořídit verzi 2.0 zdarma. Potud vše skvělé, ale samotná restaurace stojí zájemce dalších 0,99 USD. Nic zkrátka není zadarmo a už vůbec ne láska…

diner-dash-valentine-2

diner-dash-valentine-3

diner-dash-valentine-4