Super Shock Football Lite

Sportovní hry mají na rozdíl třeba od takových adventur jednu zásadní výhodu – jsou pokaždé jiné. Dnes si povíme o titulu Super Shock Football, což je simulátor fotbalu, ovšem nutno jedním dechem dodat, že amerického.

Sami tvůrci hovoří o Super Shock Footballu jako o hře, kterou může hrát naprosto kdokoli. Tomu bychom i věřili, nakonec sbírka vlastností této hry je velmi velmi lákavá. Předně, pokud si také chcete zažít to, že to hráč na hřišti nemá lehké, můžete si zapnout vibrace.

Verze Lite, kterou dnes máte před sebu, ale slouží jen jako jakési demo. Pokud má někdo zájem o skutečně kompletní výbavu, tak si zřejmě bude muset pořídit plnou verzi. V té je navíc i režim pro 2 hráče, výběr týmu, volitelná délka hry, dále tu jsou odemknutelné rekordy, statistiky, řada dalších voleb v nastaveních, online tabulky nejlepších či 3 úrovně obtížnosti a mnoho dalšího.

Pokud jde o grafické zpracování, tak to rozhodně nedělá tvůrcům odstudu a na to, že jde v podstatě o mobilní hru, je grafika velmi přijatelná. Titul má poměrně slušně propracovanou i fyziku, takže míč se chová reálně a neléta v nepřirozených liniích. Mimochodem, v Super Shock Footballu si zahrajete ve dne i v noci.

super-shock-football-2

super-shock-football-1

super-shock-football-4

super-shock-football-5