Horror Racing: Tak trochu jiné závody

Výborné offroadové závody se vším, co k věci patří a velmi neobvyklým settingem jako bonusem.

Tak nějak jsme si zvykli, že se v závodních hrách obvykle setkáváme se samými sympatickými postavičkami. Tuhle se na nás zubí Mário, onde zase sympaťáci z F1ky a do třetice tu máme krasavice v Need for Speed. Ve hře Horror Racing ovšem nehrajeme za nikoho jiného, nežli odporná monstra. Dokonce už jejich jména napovídají, s kým máme tentokrát tu čest: Little Monstrous či Eye apod.

Jak je nepsaným pravidlem, každé z dostupných aut má trochu jiné jízdní vlastnosti, takže vybírat to svoje určitě s ohledem na plánovaný styl jízdy. Prostředí jsou stejně odporná jako jejich jezdci – hnusné cesty, rezavé stavby, flekaté vozy. No zkrátka svým způsobem radost pohledět.

Jak jste už asi správně odhadli, závody zde samozřejmě nebudou žádná lahůdka s dáváním přednosti a úsměv, kdepak a naprosto opačně – vyhraje ten nejzákeřnější, nejvychytralejší a nejprohnanější padouch, jež šikovně posbírá (a poté aplikuje na soupeře) všemožné upgrady. Při hře se setkáme s kulomety, raketomety, minami a dalšími proradnostmi.

Závodit lze v několika režimech a samozřejmě jde svoje pekelné vozítko upgradovat. Hra Horror Racing stojí v plné verzi 2,03 EURa.

horror-racing-1

horror-racing-2

horror-racing-3

horror-racing-5