Minigore episode 2

minigore2_2

 

O hře Minigore jsem tu již psal. Jedná se o jednoduchou střílečku s úkolem přežít co nejdelší dobu. Nedávno však byl vydán update na tuto hru. Byl pojmenován episode 2 a určitě není dobré do přehlížet.

 

Tvůrci přidali pár vylepšení. Hlavní vylepšení ukazatel z jaké strany na vás příšerka řítí. To vám pomůže lépe kontrolovat situaci a předejít ztrátě života z důvodu toho, že jste nevěděli odkud přijde a nemohli jste se bránit.

Byli také přidány nové obtížnosti. Nyní začnete na obtížnosti normal. Po překonání 2000 bodů se vám odemkne obtížnost expert a po překonání šesti tisícové hranice insane. Upozorňuji ale, že překonání šesti tisíc nebude nijak lehký úkol, ale aspoň přibude motivace hru hrát.

Menší, ale určitě vítaná změna je že po pauznutí hry se objeví odpočet tří sekund a až poté hra začne. Bylo totiž prakticky nemožné tapnout na resume a ihned začít střílet na blížící se nestvůry.

No a změna taky proběhla co se týče hlavních hrdinů této hry. Příšerek. Nyní se vám postaví i nový druh hořící příšerky.

Věřím, že tento update vás opět ke hře přitáhne a na pár hodin nepustí, takže hodně štěstí a přesnou mušku.

 

Minigore 0,99$


minigore2_1