Tap Tap Revenge 3


Společnost Tapulous, která se proslavila především sérií Tap Tap Revenge nedávno představila na AppStore již třetí verzi této hry.

Hra se tak po názvech Tap Tap Dance a dalšími speciálními edicemi vrací zpět ke kořenům. Pro ty co ještě neznají. Jedná se o jednoduchou hru, ve které je vaším úkolem získat co nejvíc bodů ťukáním na malé puntíky ve správném pořadí a se správným načasováním. Při tom vás bude doprovázet výborná hudba všech žánrů. Tři písničky jsou ve hře předinstalované, další si budete moci stáhnout. Ve hře jsou i bonusové písničky, které je možno zakoupit. Jsou to většinou singly od velkých vydavatelství, ale nachází se v balíčcích po šesti, za celkem přijatelnou cenu.

V Tap Tap Revenge 3 najdete tři herní módy a tři úrovně. Hru pro jednoho a dva hráče a hru online, kde budete v reálném čase soupeřit proti právě hrajícím lidem. V každé z těchto her si můžete vybrat jednu ze tří úrovní od Easy až po Extreme, kde nebudete vědět, kam tapnout dřív.

Ve hře najdete tutoriál, které vás celou hrou provede a naučí vás jí ovládat. Kromě ťukání se naučíte taky jak sesbírat speciální body nakláněním iPhonu nastranu.

Tap Tap Revenge 3 je jednoduchá oddychová hra, která ovšem jen tak neomrzí. A pokud ano, zkuste si jí zahrát proti kolegovi nebo spolužákovi na vašem iPhonu a objevíte nový rozměr této výborné hry.

Tap Tap Revenge 3 – 0,79 eur

TTR3_1