MotoGP 2010 – závody motorek zase špatně!

Závody motorek jsou v reálném světě velice populární, bohužel herní tituly okolo závodů silničních motocyklů byly populární před řadou let, od té doby se u her na toto téma moc nezměnilo. Nyní to báva pořádná nuda. Jak se hra povedla pro iPhone?

Musím hned od začátku napsat – NEPOVEDLA, ostatně dopadla stejně jako vsechny ostatní z posledních let a možná spíš hůře a to díky blbě nastavené citlivosti při ovládání.

Hra má sice pěkné menu, výber oficiálních jezdců, ale to pěkné zde končí. Při hraní poznáte, že je zde příliš mnoho nedostatků. Nechápu proč se opakovaně vypouští herní závody silničních motocyklů ve stavu  totálního nedodělku.

To že hra  nemá nikterak oslnivou grafiku nebudu ani zmiňovat. Co havně zmíním je ovládání. Strašně citlivé je slabé slovo, ono se to ovládat dá, ale pokud budete dýchat, bude se motocyklista kymácet  jak blázen. Logicky bych čekal že při najetí na štěrk motorka výrazně zpomalí, nebo jezdce schodí, ono ale ne, dokáži po štěrku předjíždět jakoby se nechumelilo.

U této hry se mě nedaří být moc objektivní, přiznávám barvu. Bohužel i kdybych se snažil sebevíc o objektivitu, hru bych ohodnotil stejně.

Hodnocení hry : 25%

Cena : $3.99

iTunes link