Parking Mania

Hra, která zaručeně zjistí, jak dobří jste v řízení a parkování – a to prosím bez odřenin, zlomenin a návštěv pojišťovny!

Závodních her všeho druhu jsme tu již měli za ty roky doslova mraky, ovšem hra, která staví převážně na parkování, to tu ještě opravdu nebylo. Navíc stojí jen příjemných 0,69 EUR. A na co vše se její nový majitel může těšit?

Předně, je to dobrá dvacítka nejrůznějších vozidel, od rychlých sporťáků až po obry s přívěsy, které musíte najít, vyzvednout a přepravit na patřičné místo. Ovládání je maximálně intuitivní, jak jen může díky akcelerometru být. Autoři pamatovali dokonce i na vibrace po nárazu.

Úrovní zde najdeme celkem 40, jak je dobrým zvykem, každá s trochu vyšší obtížností, nežli ta předchozí. Vozidlo hráče se v Parking Manii samozřejmě nepohybuje samo, v běžném provozu se nachází i další umělou inteligencí kontrolovaná vozidla.

V nejnovější verzi bylo doplněno 30 těžkých levelů ve formě odemknutelného level-packu, chytřejší AI, semaforová světla, vlaková a tramvajová doprava + něco dalších aut. Komu by to snad bylo vše málo, může zkusit zaparkovat v noci. Autoři přislíbili, že se do budoucna setkáme ještě s dalšími levely a herními režimy.

pmScreenA2

pmScreenA3

pmScreenA4

pmScreenA5