České pexeso Animáček se právě objevilo na App Store

Ačkoliv se obvykle věnujeme hrám pro vyzrálejší věkové skupiny, jistě neuškodí čas od času napsat něco i hře vyloženě mládežnické.

Následující článek si maximálně užijete pouze tehdy, pokud je vám cca do 10 let. Pokud ne, zřejmě vám jméno hry „Pexeso Animáček“ nic moc neřekne. Ti zkušenější (dnes to platí o těch mladších) ale jistě okamžitě rozeznají, že je řeč o postavičkách z pásma animovaných filmů TV Barrandov.

Animacek-3

Pexeso Animáček je jakousi freewarovou variací na populární pexeso, přitom však v duchu této večerníčkové série. Příznivci tohoto pořadu (a stejnojmenné znělky pásma animovaných filmů) si hru mohou stáhnout zcela zdarma a střihnout si stylové domácí pexeso skutečně kdykoliv a kdekoliv.

Hra je určena pro iPhone i iPod a současně s jejím uvedením tvůrci otevřeli i microsite na adrese  http://www.barrandov.tv/animacek, kde je k vidění video ze hry, něco screenshotů, informace o největším dosaženém skóre a dokonce se lze i zúčastnit soutěže o ceny. Hru stahujte na http://itunes.com/apps/animacekpexeso.

Animacek-4

Animacek-5