Xtreme Wheels

Jako mnoho hráčů mám hry ve stylu Trials rád, 2D pařby s motorkami si u mě na telefonu vysloužili čestné místo, stejně jako kdybsi online flashové verze v prohlížeči. U Xtreme Wheels jsem byl zvědavý, bude či nebdue bavit 3D provedení, přiznávám že PC verze(napříklas Trials od MIniclip.com) mě na chvíli zabavila ale nakonec nastal návrat k 2D.

Po prvním puštění jsme byl doslova překvapen grafikou, jak tohle nacpali do 90 MB balíku…to mě rozum nebere. Mnoho stupidně vypadajících kratších her má 250MB a více. Ale zpět ke hře, až si zvyknete na 3D grafiku u trials hry, přijde na řadu ovládání. Není skvělé, není ale ani hrozné, chce to zvyk, po chvilce najdete správný grif a můžete zas koukat na tu líbivou grafiku, kde mě občas zaskočil pohled kamery.

Na jednom z velých  zahraničních serveru byla psána recenze s tím že je grafika přehnaná a že se hra trhá na iPhone 4, ihned to stejne popsal nejeden český server. Stejný názor nesdílím, mám iP 3GS a hra šlape jak ma, pouze vypnutí hry trošku vázne, ale tak tomu u těch lepších her je. Ono není moc možností jak hru zpestřit a toto je dle mého správná cesta. To že vše není perfektní? Ano není, ale kdyby bylo… kam se dále posunovat?

Hra má své nedostatky (např. animace pádů), ale celkový dojem je dobrý a na Retině hra působí opravdu exklusivně. Mohli bychom se dočkat dvojky, či updatu s novými tratěmi, během dne jsem hru dohrál…

Cena :2,99 eura

iTunes link